Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/11/2016

ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟ/TRAINER ΟΜΑΔΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΟΜΟΡΦΙΑΣ

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η  WEST A.E., εταιρεία παροχής υπηρεσιών Below the Line & Trade Marketing με  δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική  εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της,  αναζητά:

Για την πόλη της Αθήνας

ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟ/TRAINER

ΟΜΑΔΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΟΜΟΡΦΙΑΣ

Απαραίτητα Προσόντα

Περιγραφή θέσης: Φροντίζει για την επιλογή , την εκπαίδευση και το management  της ομάδας συμβούλων ομορφιάς με σκοπό την αποτελεσματική πώληση προϊόντων καλλυντικών - περιποίησης και   φροντίδας  ,  σε καταστήματα καλλυντικών εντός και εκτός Αττικής.

Απαιτούμενα Προσόντα:

·         Πτυχιούχος Α.Ε.Ι. / T.E.I.

·         Εμπειρία σε  διαχείριση και καθοδήγηση ομάδας εργασίας .

·         Εμπειρία σε πωλήσεις/προωθήσεις τουλάχιστον 2 έτη.

·         Πολύ καλά Αγγλικά – Πολύ καλή γνώση MS Office

·         Ικανότητες  Οργάνωσης – Επικοινωνίας και Ομαδικότητας

·         Άδεια Οδήγησης .

·         Κάτοχος αυτοκινήτου (θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει

·         Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·         Πλήρη και μόνιμη απασχόληση

·         Πλήρη Ασφαλιστική κάλυψη

·         Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης

·         Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας