Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/01/2023

Διαχειρίστρια E-Shop & Social Media

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στην Λιανική πώληση χειροποίητων κοσμημάτων και αξεσουάρ με παρουσία 3 καταστημάτων στην Θεσσαλονίκη, επιθυμεί να προσλάβει Διαχειρίστρια E-Shop & Social Media..

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Ωράριο Εργασίας: Ωράριο καταστημάτων.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Προϊοντική φωτογράφιση κοσμημάτων & αξεσουάρ για το E-shop & Social Media
  • Καθημερινή διαχείριση της εύρυθμης λειτουργίας του E-shop.
  • Εισαγωγή, διαχείριση, επικαιροποίηση προϊόντων, των πληροφοριών τους, φωτογραφιών και τιμών
  • Ενημέρωση ιστοσελίδας με νέα προϊόντα και κατηγοριοποίησή τους
  • Εξυπηρέτηση πελατών - Παραγγελιοληψία (τηλεφωνική και online)
  • Έλεγχος διαθεσιμότητας προϊόντων που προβάλλονται στο e-shop
  • Έλεγχος επισκεψιμότητας και μέτρηση πωλήσεων
  • Διαχείριση social media και άλλων marketing καναλιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 1 έτος
  • Καλή γνώση προγραμμάτων των εφαρμογών Οffice
  • Γνώσεις Internet και αντίληψη δομής ιστοσελίδων
  • Γνώσεις και διαχείριση Social Media (Facebook, Instagram, Pinterest κ.ά.)
  • Γνώσεις Google Ads / Facebook Ads
  • Γνώσεις Photoshop
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση Η/Υ

Παροχές

  • Πλήρης Ασφαλιστική κάλυψη
  • Πλήρη και σταθερή απασχόληση
  • Ευχάριστο επαγγελματικό περιβάλλον