Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/4/2021

Υπεύθυνη Κέντρου Ευεξίας (Γυμνάστρια ή Φυσικοθεραπεύτρια)

Ομορφιά, Περιποίηση - Fitness

Πόλη ΧΟΛΑΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ένα πρωτοποριακό κέντρο υγείας και ευεξίας στο Χολαργό (πλησίον μετρό Χολαργού) αναζητά Γυμνάστρια ή Φυσιοθεραπεύτρια για πενθήμερη (Δευτέρα - Παρασκευή) με ημιαπασχόληση (18:00 – 22:00).

Αρμοδιότητες:

  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση
  • Οργάνωση ραντεβού κέντρου
  • Υποδοχή πελατών
  • Εκτέλεση εφαρμογών και θεραπειών
  • Αναγνώριση αναγκών των πελατών με ανθρωποκεντρική αντίληψη και οπτική

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτη Τ.Ε.Φ.Α.Α. ή απόφοιτη ΑΕΙ/ΑΤΕΙ Φυσικοθεραπείας
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ικανότητα δημιουργίας σχέσεων εμπιστοσύνης
  • Ευγένεια
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Προσαρμοστικότητα
  • Εργατικότητα και ομαδικότητα

Επιθυμητά προσόντα:

  • Μεταπτυχιακό στον τομέα υγείας ή φυσικοθεραπείας
  • Προϋπηρεσία 1-3 ετών

Παροχές

  • Σταθερές αποδοχές με ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση