Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/10/2020

Προϊστάμενος Ομάδας - Γραφείου Πωλήσεων

Ασφαλιστικά - Real Estate

Πόλη ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

Πάτρα - Προϊστάμενος Ομάδας - Γραφείου Πωλήσεων

Η Εθνική Ασφαλιστική κατέχει ηγετική θέση στην Ελληνική ασφαλιστική αγορά τόσο στον Κλάδο Ζωής όσο και στους Γενικούς Κλάδους. Με ιστορία 129 ετών έχει καταστήσει το όνομά της συνώνυμο με την πραγματική εξασφάλιση και την απόλυτη φερεγγυότητα, ενώ συνεχίζει να αναπτύσσεται με ραγδαίους ρυθμούς και παράλληλα βελτιώνει τις υποδομές της ώστε να παρέχει ποιοτικές υπηρεσίες στον Έλληνα καταναλωτή.

 Περιγραφή Θέσης

Η Εταιρία μας, με στρατηγικό στόχο την περαιτέρω ανάπτυξη στην Ελληνική αγορά και μακροπρόθεσμο ορίζοντα επενδύσεων σε έναν από τους πιο αναπτυσσόμενους κλάδους,
αναζητά κατάλληλο ΥΠΟΨΗΦΙΟ ,για ένταξη στο πρόγραμμα ανάπτυξης στελεχών για το γραφείο πωλήσεων της Εταιρείας μας στην Πάτρα.

Στόχος μας

Η περαιτέρω ανάπτυξη της υπάρχουσας παραγωγικής μονάδας μας για ενίσχυση της κυριαρχίας μας στην περιοχή.

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Προϋπηρεσία στον ασφαλιστικό χώρο, με πτυχίο Α.Ε.Ι ή Τ.Ε.Ι.
  •  Πιστοποιητικό Α & Δ της Τράπεζας της Ελλάδος (απαραίτητα)
  •  Επιθυμητή άδεια συντονιστού Ασφαλιστικών Πρακτόρων
  •  Απαραίτητα να διαθέτει δική του ομάδα Ασφαλιστικών Πρακτόρων
  • Αποκλειστική συνεργασία με την Εθνική Ασφαλιστική
  • Έξωθεν καλή μαρτυρία και συστάσεις

* Θα ληφθούν υπόψη μόνο τα βιογραφικά που πληρούν τις ανωτέρω προϋποθέσεις.

Παροχές

  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον με υποδομή υψηλής τεχνολογίας
  • Παροχή εργασιακού χώρου σε κομβικά σημεία της πόλης των Πατρών
  • Πλήρης γραμματειακή υποστήριξη
  • Συνεχής εκπαίδευση απο την Εταιρία και διεθνείς οργανισμούς (Limra)
  • Υπερσύγχρονος Κανονισμός Εξέλιξης και Αμοιβών
  • Υψηλό πακέτο αμοιβών και bonus Παραγωγικότητας & Αποδοτικότητας
  • Συνεχής στήριξη απο εξειδικευμένα και επαγγελματικά στελέχη της Εταιρίας

Παρακαλούμε αποστείλατε το βιογραφικό σας, επισυνάπτοντας πρόσφατη φωτογραφία σας