Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/9/2019

Key account manager - ΤΜΗΜΑ ΠΩΛΗΣΕΩΝ (είδη τροφίμων)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία Αντιπροσωπειών / Εισαγωγών τροφίμων αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της θέσης Πωλητή / Πωλήτρια κατεψυγμένων τροφίμων (έδρα Πέραμα).

Περιγραφή Θέσης
  • Ανάπτυξη νέου πελατολογίου
  • Διαχείριση μεγάλων πελατών Χονδρεμπόρων & Βιομηχανιών και super market
  • Διαμόρφωση και υλοποίηση της πολιτικής πωλήσεων
  • Προετοιμασία και υλοποίηση ετήσιου προϋπολογισμού
  • Παρακολούθηση και ανάλυση των τάσεων της αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Εμπειρία στην διαχείριση ομάδας
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας & πελατοκεντρική αντίληψη
  • Άριστες διοικητικές ικανότητες, φιλοδοξία και πάθος
  • Δυνατότητα ταξιδίων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών & Bonus
  • Παροχή εταιρικού αυτοκινήτου
  • Κάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Εταιρικό κινητό