Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/10/2020

Πωλητής (εκπαιδευτικών προγραμμάτων)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ο οργανισμός μας έχει εδραιώσει την ηγετική του θέση στην επιμόρφωση στελεχών από το 2000 και αποτελεί την κορυφαία επιλογή για την εκπαίδευση στελεχών των μεγαλύτερων Ελληνικών επιχειρήσεων και Δημόσιων Οργανισμών. Δραστηριοποιείται στην Ελλάδα την Ευρώπη και την Κύπρο. Έχει υλοποιήσει προγράμματα επιμόρφωσης σε περισσότερες από 1000 εταιρίες και αριθμεί σήμερα πάνω από 15.000 απόφοιτους.

Αναζητάμε άτομα για τη θέση του Πωλητή με δημιουργικό πνεύμα και πάθος για την εκπαίδευση!

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και ανάπτυξη υφιστάμενου πελατολογίου.
  • Αναζήτηση νέων πελατών με σκοπό τη διεύρυνση του πελατολογίου.
  • Ενημερώσεις και πωλήσεις εκπαιδευτικών προγραμμάτων σε ιδιώτες και εταιρείες.
  • Συμμετοχή στις προωθητικές ενέργειες & project.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Γνώση του χώρου της ιδιωτικής εκπαίδευσης
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Διάθεση για εργασία, συνέπεια, υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Ευελιξία, Προσαρμοστικότητα, Δημιουργικότητα
  • Αποτελεσματική Επίτευξη στόχων
  • Προσεγμένη και επαγγελματική εμφάνιση
  • Γνώσεις προγραμμάτων email marketing & web design θα εκτιμηθούν

Παροχές

Προσφέρουμε:

  •  Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας σε αξιοκρατικό περιβάλλον
  •  Συνεχή εξέλιξη, λόγω της ραγδαίας ανάπτυξης του Ομίλου
  •  Συνεχή εκπαίδευση με στόχο την ανάπτυξη
  •  Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  •  Ανταγωνιστικές αποδοχές