Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/03/2023

Πωλητής / Πωλήτρια Λιανικής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΡΟΔΟΣ

Σε ενδιαφέρει η μόδα; Είσαι κοινωνικός, εξωστρεφής, ευγενικός; Αν ναι, το κατάστημα μας (ανδρικών ενδυμάτων) αναζητά άτομα για να στελεχώσουν την ομάδα μας.

Πωλητές / Πωλήτριες, Υπάλληλοι Καταστήματος

Αρμοδιότητες:

  • Υποδοχή καθοδήγηση και εξυπηρέτηση πελατών
  • Τακτοποίηση προϊόντων στα ράφια
  • Παρακολούθηση ελλείψεων και φροντίδα για την αναπλήρωσή τους
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και οργάνωση αποθήκης
  • Χειρισμός ταμειακής μηχανής και πιστωτικών συναλλαγών
  • Διατήρηση καθαριότητας του χώρου εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αγάπη για τη μόδα
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης

Παροχές

  • Δωδεκάμηνη απασχόληση
  • Ειδικές εκπτώσεις στα προϊόντα
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητα εξέλιξης (μισθολογικά)
  • Πλήρης 5ήμερη 8ωρη απασχόληση (εκτός των περιόδων αιχμής π.χ. Χριστούγεννα όπου όλες οι υπερωρίες πληρώνονται με όσα προβλέπει η νομοθεσία)