Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/12/2017

Διαχείριση E-Shop & Social Media

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται άτομο για την διαχείριση και λειτουργία εμπορικού ηλεκτρονικού καταστήματος (eshop) από την εταιρεία μας στη Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες
• Υποστήριξη λειτουργίας e- shop σε καθημερινή βάση
• Έλεγχος, συλλογή & εκτέλεση παραγγελιών
• Επίβλεψη & ανανέωση προϊόντων e- shop
• Customer service-τηλεφωνική εξυπηρέτηση
• Διασύνδεση e-shop με το λογιστικό πρόγραμμα

Απαραίτητα Προσόντα

• Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
• Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ (MS office, Adobe Photoshop, ERP)
• Γνώση Αγγλικών
• Ευχέρεια προφορικού & γραπτού λόγου
• Άριστη γνώση χρήσης Social Media (Facebook, Pinterest, Instagram)
• Γνώσεις marketing, πωλήσεων, Reporting Tools & Google Analytics θα εκτιμηθούν

Επιθυμητά προσόντα
• Γνώσεις καταχώρησης προϊόντων σε λογιστικό πρόγραμμα ( πχ Softone)
• Αγάπη για την τεχνολογία & συνεχής ενημέρωση για τις εξελίξεις στον χώρο της Πληροφορικής.

Παροχές

• Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών ασφάλιση
• Πλήρη απασχόληση
• Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
• Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αναπτυσσόμενο περιβάλλον