Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/06/2017

Οδηγός (Ασπρόπυργος) (κωδ. θέσης: 722/73093)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρείας που εδρεύει στον Ασπρόπυργο, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

Ο/ η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/ η για τα δρομολόγια των αυτοκινήτων, για εξωτερικές εργασίες και για εργασίες της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον ενός (1) έτους σε αντίστοιχη θέση
  • Δίπλωμα οδήγησης Β’ κατηγορίας
  • Διάθεση για εργασία και υπευθυνότητα

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

  • Πλήρες πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον