Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/5/2020

Υπεύθυνος Πωλήσεων (Έδρα Θεσσαλία)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας εμπορικής εταιρείας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
• Διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου κ ανάπτυξη νέου
• Διαμόρφωση πλάνου πωλήσεων και στρατηγικής
• Παρουσίαση προϊόντων της εταιρείας σε υπάρχοντες και δυνητικούς πελάτες
• Παρακολούθηση και υποστήριξη του πελατολογίου
• Τεχνική υποστήριξη των προϊόντων της εταιρείας
• Παρακολούθηση του ανταγωνισμού
• Έρευνα και ανάλυση της αγοράς

Απαραίτητα Προσόντα

• Επιθυμητό πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ ιδανικά με κατεύθυνση Διοίκησης Επιχειρήσεων
• Δύο (2) έτη προϋπηρεσίας σε οργανωμένο τμήμα πωλήσεων
• Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Παρουσιαστικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
• Ομαδικό πνεύμα και υπευθυνότητα

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Αυτοκίνητο, κινητό και bonus
• Δυναμικό περιβάλλον εργασίας