Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/6/2024

Brand Ambassadors Team - Part Time

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Απασχόληση Μερική απασχόληση

To SPC αναζητά στη ΠΑΤΡΑ για λογαριασμό μεγάλης καπνοβιομηχανίας: Brand Ambassadors Part time για την Extra ομάδα του Ploom, συσκευή κορυφαίας τεχνολογίας, που προσφέρει απόλυτη απόλαυση καπνού θέρμανσης.

Αρμοδιότητες - Περιγραφή Θέσης

  • Part time απασχόληση με δυνατότητα ευέλικτου ωραρίου και ημερών
  • 3,5 ώρες ανά βάρδια
  • Συνεχής ενημέρωση & υποστήριξη πωλήσεων σε σημεία λιανικής πώλησης ψιλικά-περίπτερα
  • Δημιουργία και διατήρηση καλών σχέσεων στα σημεία πώλησης με τους καταναλωτές
  • Καθημερινό Reporting μέσω πλατφόρμας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων
  • Καλή γνώση Αγγλικών & χρήσης Η/Υ
  • Επιθυμητός τίτλος σπουδών (ΤΕΙ / ΙΕΚ)
  • Ι.Χ Αυτοκίνητο (προαιρετικά)
  • Εμπειρία σε πωλήσεις (θα εκτιμηθεί)

Παροχές

  • Υψηλές αποδοχές, σταθερό ημερομίσθιο και Bonus
  • Ευχάριστο περιβάλλον απασχόλησης
  • Ασφάλιση
  • Δυνατότητα ανέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.