Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/6/2021

Boutique Coffee Specialists

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρείας ηγέτιδας στον κλάδο του καφέ, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης
• Υποδοχή πελατών στο κατάστημα, διερεύνηση των αναγκών τους και παροχή προτάσεων σχετικά με προϊόντα της εταιρείας
• Χειρισμός και καταχώριση παραγγελιών στο σύστημα
• Παρακολούθηση των αποθεμάτων και φροντίδα για τον σωστό ανεφοδιασμό
• Επικοινωνία και προώθηση των προϊόντων της εταιρείας εντός του

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
• Απόφοιτοι ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
• Επιθυμητή προϋπηρεσία σε κλάδο εξυπηρέτησης
• Βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Βασική γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας
• Ευχάριστη προσωπικότητα

Παροχές

Παροχές Εταιρείας
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
• Εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.