Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/10/2022

Υπάλληλοι Αποθήκης-Refillers (Περιστέρι)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίο γαλλικό πολυεθνικό όμιλο που δραστηριοποιείται στο κομμάτι της πώλησης οικιακών ειδών, δυναμικούς υποψηφίους, που θα στελεχώσουν τις θέσεις των Υπαλλήλων Αποθήκης-Refillers στην περιοχή του Περιστερίου.

Ημέρες απασχόλησης: Δευτέρα έως Σάββατο με 2 ρεπό ανά εβδομάδα

Ωράριο απασχόλησης(κυλιόμενο πρόγραμμα): 09:00-21:00

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:
  • Picking & Packaging (επιλογή προϊόντων,προετοιμασία παραγγελίας και συσκευασία)
  • Διεκπεραίωση παραλαβών & επιστροφών προϊόντων
  • Ποιοτικός έλεγχος πριν την αποστολή κάθε προϊόντος
  • Ανατροφοδότηση ραφιών στο χώρο του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι Λυκείου
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύμβαση ορισμένου χρόνου με προοπτική ανανέωσης
  • Δυνατότητες εξέλιξης σε ένα πολυεθνικό περιβάλλον εργασίας