Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/3/2020

Human Resources Manager

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΜΟΣΧΑΤΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Radical Communications SA., εταιρεία παροχής υπηρεσιών επικοινωνίας & διαφήμισης με πελατολόγιο που αποτελείται από Πολυεθνικές εταιρείες με FMCG και άλλα προϊόντα, αναζητά:

Περιγραφή θέσης:

Έχει στην ευθύνη του/της την προσέλκυση, αξιολόγηση, πρόσληψη κι εκπαίδευση προωθητών (ανδρών & γυναικών) που θα απασχολούνται σε part time προγράμματα προώθησης, κυρίως σε περιβάλλον in-store. Θα πρέπει να συνεργάζεται άψογα με τους Account Managers που υλοποιούν τα προγράμματα, έτσι ώστε να αναγνωρίζει τις ανάγκες του κάθε προγράμματος και να εντοπίζει τα κατάλληλα άτομα (βάσει ηλικίας και χαρακτηριστικών), εντός συγκεκριμένου χρονοδιαγράμματος. Ο υποψήφιος θα πρέπει να είναι ευέλικτος, καθώς οι απαιτήσεις ανθρώπινου δυναμικού δεν είναι σταθερές και υπάρχουν συγκεκριμένες χρονικές περίοδοι με μεγαλύτερη ζήτηση ατόμων. Ο υποψήφιος θα κληθεί να διαχειριστεί ήδη υπάρχον database και να το αναπτύξει, μέσω δημοσίευσης θέσεων εργασίας σε διαδικτυακές πύλες, σε μέσα κοινωνικής δικτύωσης και κατά τη διάρκεια εκδηλώσεων, ενώ είναι επιθυμητό να διαθέτει και δικό του δίκτυο ατόμων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τμήματος HR σε μεγάλη εταιρεία για τουλάχιστον 2 έτη
  • Ικανότητα διαχείρισης μεγάλου αριθμού αιτημάτων από διαφορετικά άτομα (Account Managers) του εργασιακού περιβάλλοντος
  • Άριστη προφορική, γραπτή επικοινωνία και ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου και θέσπιση προτεραιοτήτων
  • Υπευθυνότητα
  • Αποτελεσματική διαχείριση του ανθρώπινου δυναμικού, ικανότητα αξιολόγησης της αποδοτικότητας του κάθε προωθητή
  • Εξοικείωση με τη χρήση Η/Υ, εφαρμογών Office, εφαρμογή διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού, tablet & κινητού τηλεφώνου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψήφιους)

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό μισθό και ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Πλήρη και σταθερή απασχόληση
  • Συνεχή εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης