Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/7/2023

Υπάλληλοι Εστίασης/ Barista

Εστίαση

Πόλη ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η AirCanteen A.E., εταιρία εστίασης που εκμεταλλεύεται καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος εντός αεροδρομίων και άλλων κλειστών αγορών, αναζητά:

Υπαλλήλους Εστίασης/ Barista
για τα καταστήματα στο Αεροδρόμιο της Σαντορίνης.

Αποστολή θέσης:
Να συνεισφέρει στην άριστη λειτουργία του καταστήματος με τη σωστή εξυπηρέτηση του πελάτη και σύμφωνα με τις προδιαγραφές της AirCanteen.

Κύριες αρμοδιότητες είναι:

Η διατήρηση καθαρού και οργανωμένου πόστου εργασίας
Η παραγωγή κρύων και ζεστών ροφημάτων βάσει των προδιαγραφών της εταιρίας
Η παροχή εξαιρετικής εξυπηρέτησης και η ικανοποίηση των αναγκών του πελάτη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματική εμπειρία στον κλάδο της εστίασης
  • Επικοινωνιακός, πρόσχαρος, πρόθυμος, εργατικός, συνεπής και συνεργάσιμος
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Στέγη σε περίπτωση που δεν διατίθεται.
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα ευχάριστο, σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης