Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
28/3/2024

Πωλητές Καταστημάτων Εστίασης - Barista

Εστίαση

Πόλη ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ | ΧΑΝΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η AirCanteen, εταιρία εστίασης που εκμεταλλεύεται χώρους υγειονομικού ενδιαφέροντος σε αεροδρόμια και άλλες κλειστές αγορές, αναζητά Barista / Πωλητές εστίασης για τα καταστήματά της στο Αεροδρόμιο Χανίων.

Κύριες αρμοδιότητες είναι:

  • Η διατήρηση καθαρού και οργανωμένου πόστου εργασίας
  • Η παραγωγή κρύων και ζεστών ροφημάτων βάσει των προδιαγραφών της εταιρίας
  • Η παροχή εξαιρετικής εξυπηρέτησης και η ικανοποίηση των αναγκών του πελάτη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία στο χώρο του καφέ θα θεωρηθεί προσόν, αλλά δεν είναι απαραίτητη
  • Επικοινωνιακός, ευχάριστος, πρόθυμος, εργατικός, συνεπής, συνεργάσιμος
  • Ικανότητα συντονισμού και εργασίας στα πλαίσια της ομάδας

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης βάσει προσόντων και επίδοσης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.