Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/01/2023

Υπεύθυνος Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΚΟΡΩΠΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Μεγάλη Ελληνική Βιομηχανική Εταιρεία αναζητά Υπεύθυνο Παραγωγής για τις κατασκευαστικές της μονάδες.

Οι κύριες Αρμοδιότητες της θέσης είναι :

  • Οργάνωση και διαχείριση της λειτουργίας των γραμμών παραγωγής με σκοπό την εξασφάλιση υψηλής παραγωγικότητας
  • Συμμετοχή στον σχεδιασμό & στον προγραμματισμό της παραγωγικής διαδικασίας
  • Εκπαίδευση, διαχείριση & αξιολόγηση του ανθρώπινου δυναμικού του τμήματος παραγωγής
  • Υπεύθυνος για την αξιολόγηση, αναβάθμιση και συντήρηση του μηχανολογικού εξοπλισμού παραγωγής
  • Βελτίωση υλικοτεχνικής υποδομής
  • Αποκατάσταση έκτακτων βλαβών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ & Γνώση Αγγλικών
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε τμήμα παραγωγής με θέση ευθύνης
  • Γνώση αγοράς λευκοσιδηρουργίας & δοχείων
  • Γνώση αγοράς κονσερβοποϊϊας (can making)
  • Δυνατότητα διαχείρισης πολλαπλών έργων (multitasking)
  • Δεξιότητες επίλυσης σύνθετων θεμάτων, ανάλυσης και σύνθεσης δεδομένων
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές, οργανωτικές και διοικητικές ικανότητες με εστίαση στην επίτευξη των στόχων του τμήματος

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό Πακέτο Αποδοχών
  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής Εκπαίδευση & Προοπτικές Εξέλιξης