Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/06/2022

Στέλεχος πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εισαγωγική εταιρία προϊόντων ονυχοπλαστικής, αναζητεί στέλεχος για εξωτερικές πωλήσεις  στην Αττική. Η θέση αφορά την ενημέρωση, προώθηση, ανάπτυξη και την παρακολούθηση των πωλήσεων και πελατολογίου της εταιρίας.

Στόχος της θέσης είναι η ανάπτυξη νέων πελατών και η υποστήριξη των υπαρχόντων.

Αρμοδιότητες:

  • Ενίσχυση υπάρχοντος και επέκταση πελατολογίου
  • Προώθηση της εταιρίας για τοποθέτηση προϊόντων σε καταστήματα του κλάδου
  • Επικοινωνία και επισκέψεις σε πελάτες  για την κάλυψη των αναγκών τους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχέρια λόγου
  • Ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης
  • Γνώσεις ονυχοπλαστικής θα εκτιμηθούν

Παροχές

  • Μηνιαίο μισθό
  • Ασφάλιση

  • ΙΧ
  • Εταιρικό τηλέφωνο