Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/6/2020

Υπεύθυνος Πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Καταξιωμένη εταιρεία στον χώρο του marketing και της διαφήμισης αναζητά έμπειρο Υπεύθυνο Πωλήσεων για τον Νομό Αχαΐας.

Αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη Πελατολογίου στην Αχαΐα
  • Πραγματοποίηση ραντεβού, follow up
  • Επισκέψεις σε εμπορικές εκθέσεις και business εκδηλώσεις

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Marketing
  • Εμπειρία στον τομέα των Πωλήσεων (κυρίως Υπηρεσιών)
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Επιθυμητή δεύτερη ξένη γλώσσα
  • Οργανωτικές, διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Διάθεση για επαγγελματική ανέλιξη
  • Προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Απαραίτητο ο υποψήφιος να διαθέτει δικό του μέσο μεταφοράς
  • Ηλικία 25-50

Παροχές

  • Εργασία σε περιβάλλον με υγιείς σχέσεις συνεργασίας
  • Οργανωμένο περιβάλλον με τεχνογνωσία
  • Προοπτικές εξέλιξης
Θα διατηρηθεί πλήρης εχεμύθεια και θα επικοινωνήσουμε με υποψηφίους που πληρούν τις προϋποθέσεις.