ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΤΡΑ ΜΥΚΟΝΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΟΛΟΣ ΘΑΣΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΚΑΒΑΛΑ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Πωλήτρια / Πωλητής σε κατάστημα με αξεσουάρ κινητής τηλεφωνίας στη Νέα Σμύρνη

Κατηγορία: Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Περιοχή: ΝΈΑ ΣΜΎΡΝΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Κατάστημα με αξεσουάρ κινητής τηλεφωνίας στην περιοχή της Νέας Σμύρνης αναζητά Πωλητή/Πωλήτρια

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση πελατών.
  • Έλεγχος αποθεμάτων και δημιουργία παραγγελίων.
  • Γενική εποπτεία.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχαίρια λόγου.
  • Προσαρμοστικότητα.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας.
  • Βασική γνώση αγγλικής γλώσσας.

Παροχές

  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Προοπτικές ανόδου αναλόγως προσόντων