Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/1/2023

Τεχνίτης Επισκευών Ανυψωτικών & Μηχανημάτων Έργου

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΚΟΛΩΝΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η Δ.Φ.ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε.Β.Τ.Ε, αντιπροσωπεία – εισαγωγική εταιρία χωματουργικών, ανυψωτικών και μηχανημάτων έργου, ζητά για άμεση πρόσληψη Τεχνίτη Επισκευών (Μηχανικό) για το συνεργείο της στον Κολωνό.

Αρμοδιότητες Υποψηφίου

  • Επισκευή και συντήρηση μηχανημάτων και μηχανολογικού εξοπλισμού
  • Εργασία στον χώρο του συνεργείου της εταιρίας για την συντήρηση και επισκευή των μηχανημάτων
  • Εύρυθμη και ασφαλή λειτουργία των μηχανημάτων του συνεργείου επισκευών
  • Εντοπισμός και αναφορά τεχνικών θεμάτων, καθώς και προτάσεις διόρθωσής τους
  • Επικοινωνία και συνεργασία με τα υπόλοιπα μέλη/τμήματα του συνεργείου
  • Τήρηση και εφαρμογή των κανόνων Υγείας & Ασφάλειας
  • Επισκέψεις / ταξίδια εκτός Αθηνών για την άμεση αποκατάσταση έκτακτων βλαβών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι τεχνικής σχολής
  • Γνώσεις Μηχανολογίας
  • Γνώσεις Ηλεκτρολογίας (επιθυμητό)
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ευχέρεια χειρισμού χωματουργικών & ανυψωτικών μηχανημάτων
  • Άδεια χειριστού (επιθυμητή)
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3ετής
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Υπευθυνότητα & συνέπεια

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας με προοπτικές εξέλιξης
  • Εκπαιδευτικά Σεμινάρια