Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/6/2017

Εκπρόσωποι Εξυπηρέτησης Πελατών – 6ωρη Εργασία

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Είσαι επικοινωνιακός και διαθέτεις εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών;
Τώρα μπορείς να εργαστείς σε γνωστό πολυεθνικό όμιλο!

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πολυεθνικού τηλεπικοινωνιακού ομίλου, αναζητά δυναμικούς υποψήφιους να στελεχώσουν το τμήμα τηλεφωνικής εξυπηρέτησης των πελατών της.
Ο τόπος εργασίας βρίσκεται στην ανατολική Θεσσαλονίκη και το τμήμα λειτουργεί από Δευτέρα έως Κυριακή, 07:00 – 24:00.

Αρμοδιότητες
Οι κάτοχοι της θέσης θα είναι υπεύθυνοι για την παροχή ολοκληρωμένης και ποιοτικής εξυπηρέτησης και πιο συγκεκριμένα:
• Εξυπηρέτηση των ιδιωτών & εταιρικών πελατών της εταιρείας
• Διαχείριση παραπόνων
• Διαχείριση αιτημάτων αποσύνδεσης/φορητότητας
• Διακράτηση πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος Ενιαίου Λυκείου
• Εργασιακή εμπειρία σε τμήμα εξυπηρέτησης πελατών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
• Διαθεσιμότητα εργασίας σε βάρδιες
• Άριστη γνώση Αγγλικών
• Άριστη χρήσης Η/Υ & Συστημάτων
• Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
• Ικανότητα ομαδικής εργασίας
• Ευχέρεια στην τηλεφωνική επικοινωνία

Παροχές

• Σταθερός μηνιαίος μισθός
• Δυνατότητες ανάπτυξης & εξέλιξης