Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/10/2021

Marketing & E-shop Assistant - Specialist

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΙΓΙΝΙΟ ΠΙΕΡΙΑΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Είσαι ένα άτομο που αναζητά να εργαστεί σε μια μεγάλη εταιρεία που θα σε αφήσει να πάρεις πρωτοβουλίες, να αναδειχτείς και να κατακτήσεις τους στόχους σου; Έχεις γνώσεις πάνω στην διαχείριση e-shop, Digital Marketing και είσαι οργανωτικός/ή; Τότε, είσαι αυτός/ή ακριβώς που ψάχνουμε. Η Artion House αναζητά ένα νέο μέλος που θα στελεχώσει την επιχείρηση της και θα αποτελέσει μέλος της οικογένειας της. Η εταιρία Artion House, με πολυετή δραστηριότητα στον κλάδο των επίπλων, αναζητά : Marketing & E-shop assistant - Specialist για την στελέχωση του τμήματος Marketing και πωλήσεων στο Αιγίνιο Πιερίας για πλήρη απασχόληση.

Περιγραφή Θέσης:

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα βοηθά στον Συντονισμό, στην οργάνωση και στην ανάπτυξη του τμήματος Marketing της εταιρίας με βασικές λειτουργίες την διαχείριση του e-shop και όλων των καναλιών επικοινωνίας. Υποστήριξη στη διαχείριση της συνολικής ταυτότητας της εταιρείας, δημιουργία παρουσιάσεων και προσφορών καθώς και διαχείριση καναλιών κοινωνικής δικτύωσης (Social Media , Analytics και Adwοrds). Επιπλέον θα συμμετέχει στον σχεδιασμό και την υλοποίηση ενεργειών Marketing Projects , στην επικοινωνία με προμηθευτές/συνεργάτες εσωτερικού για είδη και προωθητικές ενέργειες marketing όπως και σε βοηθητικές γραμματειακές αρμοδιότητες που συμβάλλουν στην εύρυθμη λειτουργία τους τμήματος, (π.χ. σύνταξη παρουσιάσεων, αναφορών κ.λπ.)

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίων :

  • Ένα άτομο με φρέσκες ιδέες και απόψεις γνώριμο με τεχνικές δεξιότητες σε υπολογιστές, social media, e-shops, διαχείριση ιστοσελίδων
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ομαδικότητα, πνεύμα συνεργασίας
  • Γνώση Αγγλικών
  • Η προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα

Παροχές

  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας με ανθρωποκεντρικό χαρακτήρα