Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/6/2023

Υπάλληλος Πλυντηρίων (Laundry)

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΜΥΚΟΝΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

To Cape Mykonos αναζητεί συνεργάτες για την καλοκαιρινή σεζόν 2023. Αν θέλετε να μοιραστείτε μαζί μας το πάθος της ξεχωριστής φιλοξενίας και να εμπλουτίσουμε με νέες εμπειρίες τους επισκέπτες που θα επιλέξουν το ξενοδοχείο μας, υποβάλλετε την αίτησή σας για την θέση:

Καθήκοντα θέσης:

Φόρτωμα / ξεφόρτωμα πλυντηρίων και στεγνωτηρίων
Διαλογή ιματισμού (λινών, πετσετών κ.λπ.)
Δίπλωμα πετσετών και λινών
Σιδέρωμα σε κύλινδρο και με σίδερο

Απαραίτητα Προσόντα

Καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας
Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 1 σαιζόν σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο
Ομαδικότητα, εργατικότητα, υπευθυνότητα, ικανότητα αποτελεσματικής οργάνωσης εργασιών και διαχείρισης χρόνου

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:

Άριστες συνθήκες εργασιακού περιβάλλοντος
Διαμονή
Διατροφή
Πλήρης Ασφάλιση