Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/11/2022

Βοηθός Παραγωγής

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΟΙΝΟΦΥΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Θα ήθελες να δουλέψεις σε μεγάλη πολυεθνική στο χώρο των Α' υλών η οποία έχει πολυετή παρουσία σε μεγάλες αγορές και αναζητά Βοηθό Παραγωγής στα Οινόφυτα;

Aν είσαι κάτοικος της ευρύτερης περιοχής της Χαλκιδας (ή και των γύρω περιοχών) ,μην χάνεις άλλο χρόνο, περιμένουμε το βιογραφικό σου!

Οι αρμοδιότητες του Βοηθού Παραγωγής είναι οι εξής:

  • Συσκευασία και επικόλληση ετικετών
  • Υποστήριξη χειριστών μηχανής
  • Καθημερινές εργασίες αποθήκης & παραγωγής

Απαραίτητα Προσόντα

Ο Βοηθός Παραγωγής θα πρέπει να κατέχει:
  • Απολυτήριο Λυκείου, ΙΕΚ/ΕΠΑΛ τεχνικής κατεύθυνσης(Μηχανολογίας, Ηλεκτρολογίας, Ηλεκτρονικής, Αυτοματισμού κλπ)
  • Βασικές γνώσεις της Αγγλικής γλώσσας
  • Ευελιξία στο πρόγραμμα των βαρδιών
  • Ομαδικότητα
  • Ευελιξία

Παροχές

Στον Βοηθό Παραγωγής η εταιρία προσφέρει:
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον και εξαιρετικές συνθήκες εργασίας
  • Συνεχόμενη εκπαίδευση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εταιρικό λεωφορείο από και προς την εργασία

Αν ενδιαφέρεσαι για την θέση του Βοηθού Παραγωγής μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Για πληροφορίες μπορείς να επικοινωνήσεις στο +30 6941400209 και να ζητήσεις την Γράψα Ισμήνη ή μέσω email στο igrapsa@randstad.gr.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.