Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/09/2021

Packaging Supervisor

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Έχετε εμπειρία σε τμήμα Συσκευασίας βιομηχανίας και θέλετε να κάνετε το επόμενο βήμα στην καριέρα σας? Σας ενδιαφέρει η επαγγελματική σας εξέλιξη σε περιβάλλον παραγωγής όπου θα μπορείτε να εφαρμόζετε νέες καινοτόμες ιδέες για ένα πρωτοπόρο προϊόν με διεθνή προσανατολισμό? Χαρακτηρίζεστε από ηγετικές ικανότητες και ομαδικότητα? Εάν απαντήσατε θετικά στα παραπάνω, τότε αυτή η θέση Packaging Supervisor είναι για εσάς!

Αρμοδιότητες:
  • Διοίκηση, καθοδήγηση, αξιολόγηση και ανάπτυξη των μελών της ομάδας του τμήματος Συσκευασίας
  • Ευθύνη και παρακολούθηση της εύρυθμης λειτουργίας, των ωριαίων αποδόσεων, της ελαχιστοποίησης των αστοχιών και της σωστής εκτέλεσης των προδιαγραφών
  • Τήρηση εντύπων και παρακολούθηση δεικτών απόδοσης
  • Τήρηση του προγράμματος καθαριότητας όλων των παραγωγικών χώρων των περιοχών ευθύνης
  • Τήρηση των προκαθορισμένων προδιαγραφών σε συνεργασία με το τμήμα Ποιότητας
  • Επίλυση καθημερινών θεμάτων και προτάσεις βελτίωσης

Απαραίτητα Προσόντα

Ακαδημαϊκό υπόβαθρο, εμπειρία και γνώσεις:
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Μηχανικού, Τεχνολόγου Τροφίμων ή παρεμφερές
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση βιομηχανίας 3-5 έτη
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ, ERP
Προσωπικά Χαρακτηριστικά:
  • Ικανότητα διαχείρισης και διοίκησης ομάδας
  • Ευελιξία και ικανότητα εργασίας υπό πίεση και αυστηρά χρονοδιαγράμματα
  • Προγραμματισμός και διαχείριση χρόνου
  • Υψηλές οργανωτικές ικανότητες
  • Λήψη αποφάσεων
  • Επαγγελματική συμπεριφορά, ομαδικό πνεύμα
  • Σεβασμός, Συνέπεια, Ακρίβεια

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και παροχών
  • Έξοδα μετακίνησης
  • Extra ιδιωτική ασφάλεια
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης