Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/06/2017

Εργάτης Ζωοτροφών

Αγροτικά

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Επιχείρηση εμπορίας αγροτικών προϊόντων αναζητά για τον μύλο παραγωγής ζωοτροφών στην Νεοχωρούδα Θεσσαλονίκης: ΕΡΓΑΤΗ ΖΩΟΤΡΟΦΩΝ.

Περιγραφή Θέσης
- Χειρισμός και ρυθμίσεις μηχανών παραγωγής
- Διαχείριση των ημερήσιων παραγγελιών
- Τακτική και προληπτική συντήρηση μηχανών
- Αποκατάσταση έκτακτων βλαβών
- Φόρτωση, αποθήκευση, απογραφή α’ & β’ υλών
- Χειρίζεται κλάρκ ή παλετοφόρα
- Εκτελεί καθημερινή απογραφή και συμπληρώνει έγγραφα του τμήματος
- Τηρεί την τάξη και την καθαριότητα στο χώρο εργασίας στην αποθήκη
- Εκτελεί οποιαδήποτε άλλη εργασία ανατεθεί από τον Υπεύθυνο Ζωοτροφών

Απαραίτητα Προσόντα

- Προϋπηρεσία ως εργάτης σε μύλο ζωοτροφών θα θεωρηθεί προσόν
- Γνώση χειρισμού κλαρκ ηλεκτρικού παλετοφόρου θα θεωρηθεί προσόν
- Δίπλωμα Γ’ κατηγορίας
- Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
- Ευχάριστη προσωπικότητα, με επαγγελματισμό, συνέπεια και διάθεση για εργασία
- Υπευθυνότητα, ομαδικότητα και συνέπεια είναι απαραίτητα προσόντα.

Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψηφίους των οποίων τα βιογραφικά πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα και κριτήρια.