Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/01/2022

Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου με γνώση Ρωσικής Γλώσσας

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία μας δραστηριοποιείται στον τομέα του VIP τουρισμού: ενοικιάσεις βιλών, μεταφορές από τα αεροδρόμια, ενοικιάσεις αυτοκινήτων και γιοτ, εκδρομές. Οι αξίες μας στην εργασία είναι το υψηλό επίπεδο εξυπηρέτησης και η προσωπική προσέγγιση σε κάθε πελάτη.

Ζητείται ειδικός με γνώση Ρωσικών, Αγγλικών και Ελληνικών, όλες τις γλώσσες τουλάχιστον επιπέδου C1. Η εμπειρία στον τουρισμό θα εκτιμηθεί, αλλά δεν είναι απαραίτητη.

Έχουμε μερικές ανοιχτές θέσεις. Ενδεικτικά καθήκοντα:

  • Συλλογή βάσης δεδομένων ακινήτων, εισαγωγή τους στον ιστότοπο, συμπλήρωση της σελίδας του ακίνητου
  • Επικοινωνία με πελάτες, διαβουλεύσεις
  • Υποστήριξη συναλλαγών
  • Επικοινωνία με συνεργάτες
  • Συνάντηση πελατών, επίδειξη ακινήτων ή check-in
  • Marketing assistant (Blog, SMM, working with photo and video materials, content management for our websites)

Απαραίτητα Προσόντα

Ποιες δεξιότητες και ποιότητες είναι σημαντικές:

  • Υψηλό επίπεδο αυτοπειθαρχίας
  • Υπευθυνότητα και οργάνωση
  • Ικανότητα αποτελεσματικής επικοινωνίας με τους πελάτες
  • Γνώση υπολογιστών: απαιτούνται βασικά Google Docs/Word+Excel. Η εμπειρία με το CRM και τα πάνελ διαχείρισης ιστοτόπων θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.
  • Ικανότητα αναζήτησης πληροφοριών στο google και εμβάθυνσης σε νέα θέματα
  • Εστίαση στα αποτελέσματα, βλέποντας τον στόχο μπροστά σας
  • Επιθυμητή είναι η ελληνική άδεια οδήγησης κατηγορίας Β

Παροχές

Προσφέρουμε:

  • Πλήρης απασχόληση στην Θεσσαλονίκη
  • Επαρκής ομάδα με φιλική ατμόσφαιρα
  • Ευέλικτο ωράριο (+- 2 ώρες)
  • Εκτιμούμε την πρωτοβουλία και την ανεξαρτησία

Παρακαλώ συμπληρώστε την φόρμα εδώ: https://forms.gle/4LE3vWTM3srNbrdx6
Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας εντός 1-2 εβδομάδων εάν είστε κατάλληλη για αυτή την θέση.