Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/3/2019

Γραφίστας (Καλοχώρι)

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία LUIGI FOOTWEAR, με έδρα τη Θεσσαλονίκη - Καλοχώρι (Περιοχή Πόντου), με ηλεκτρονικό και φυσικό κατάστημα ζητά Γραφίστα.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Ενδεικτικές αρμοδιότητες:

  • Δημιουργία και ανάπτυξη προωθητικών ενεργειών βάσει στόχων σε Social Media, Newsletter, Viber
  • Συμμετοχή στην σχεδίαση γραφικών για Website / Socia lmedia / Newsletter
  • Συμμετοχή στα εκάστοτε project και συνεργασία με τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας με στόχο το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγράμματος και παράδοσης εργασιών εντός προθεσμιών
  • Δημιουργική ικανότητα, υψηλή αισθητική, πελατοκεντρική σκέψη
  • Δεξιότητες επικοινωνίας, ικανότητα προσαρμογής και ομαδικό πνεύμα
  • Επιθυμία για προσωπική εξέλιξη
  • Άριστη χρήση Photoshop, Illustator, Lightroom.
  • Γνώσεις σε επεξεργασία και βίντεο θα θεωρηθεί συν

Παροχές

  • Άμεση πρόσληψη
  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Bonus βάσει απόδοσης
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο περιβάλλον
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε μια δυναμική και αναπτυσσόμενη εταιρία
  • Δυνατότητα συμμετοχής σε event και εκπαιδεύσεις γύρω από το αντικείμενο εργασίας

Μαζί με το βιογραφικό σου πρέπει να στείλεις υποχρεωτικά δείγμα από το portfolio σου.

Τα βιογραφικά που δεν θα έχουν portfolio θεωρούνται αυτομάτως ότι δεν πληρούν τις προϋποθέσεις της θέσης