Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/09/2022

Υπάλληλος Γραφείου - Λογιστηρίου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑ | ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Μπαράτσας Α.Ε. στα Ιωάννινα ,που βρίσκεται στο χώρο των υγρών καυσίμων από το 1975 και στο χώρο της εστίασης από το 2002 έχει 9 πρατήρια υγρών καυσίμων, 3 cafe, 2 ψητοπωλεία και απασχολεί 110 εργαζόμενους. Για το λογιστήριο μας στα Ιωάννινα αναζητούμε τον κατάλληλο υποψήφιο για τη θέση του υπαλλήλου γραφείου.
Είσαι άνθρωπος οργανωτικός, ομαδικός, εργάζεσαι με συνέπεια για το αποτέλεσμα; Θέλεις να εργαστείς σε μια μεγάλη και δομημένη εταιρεία των υγρών καυσίμων και παροχής εστίασης ;

Στείλε μας σήμερα το βιογραφικό σου και πάρε θέση στη δυναμική ομάδα μας.

Αρμοδιότητες
• Καταχώρηση παραστατικών - τιμολογίων , αποδείξεων πετρελαίου θέρμανσης
• Καταχώρηση ειδών αποθήκης των πρατηρίων ( καύσιμα και λιανική πώληση)
• Παρακολούθηση αποθήκης των καταστημάτων
• Καθημερινός έλεγχος των ταμείων των καταστημάτων με υπευθυνότητα
• Παραγγελίες καυσίμων σύμφωνα με αποθέματα
• Έλεγχος των υπολοίπων πελατών-προμηθευτών

Απαραίτητα Προσόντα

• Απαραίτητες σπουδές ΑΕΙ (θετικών σπουδών)
• Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας σε επίπεδο C2 proficiency
• Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ με ανάλογο πρόσφατο πιστοποιητικό
• Για άνδρες, με ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
• Κάρτα ανεργίας τουλάχιστον 1 μήνα
• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, προσαρμογής στο χώρο και οργάνωσης χρόνου
• Αυτοπαρακίνηση, υπευθυνότητα και συνέπεια

Παροχές

• Βασικός μισθός με πλήρη ασφάλιση
• Συνεχής εκπαίδευση
• Ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης