Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/10/2020

Στέλεχος για το τμήμα Διαχείρισης Ποιότητας/Ποιοτικού Ελέγχου/Αγορών

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία ιατρικών ειδών με έδρα στην Θεσσαλονίκη ζητά Στέλεχος για το τμήμα Διαχείρισης Ποιότητας/Ποιοτικού Ελέγχου/Αγορών.

Περιγραφή Θέσης
  • Παρακολούθηση και εφαρμογή των συστημάτων διαχείρισης ποιότητας ιατροτεχνολογικών προϊόντων
  • Διαχείριση πλατφόρμα GreMDIS και ΕΟΠΥΥ και καταχώρηση ειδών
  • Έλεγχος πιστοποιητικών
  • Διεκπεραίωση εισαγωγών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ /ΤΕΙ κατά προτίμηση Μηχανολόγου Μηχανικού
  • Τρία (3) έτη απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ιατροτεχνολογικά είδη
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Γνώση σχεδιασμού και εφαρμογής διαδικασιών διασφάλισης ποιότητας και εφαρμογών ISO13485, ISO 9001 και άλλων συστημάτων
  • Επιθυμητή η γνώση ERP
  • Οργανωτικό και ομαδικό πνεύμα, υπευθυνότητα και ευελιξία
  • Εστίαση στη λεπτομέρεια και προσήλωση στην επίτευξη στόχων
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο κλίμα εργασίας