Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/06/2021

Junior Developer - Consultant

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΠΥΛΑΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Ζητείται Junior Developer - Consultant από εταιρεία που προσφέρει συμβουλευτικές υπηρεσίες οργάνωσης και διοίκησης με έδρα στην Πυλαία Θεσσαλονίκης.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη ανάπτυξης Συστημάτων Διαχείρισης Ποιότητας
  • Σύνταξη επιχειρησιακών διαδικασιών βάση προτύπων
  • Διαμόρφωση φορμών, templates κλπ σε MS Word, Excel με χρήση εξειδικευμένων τεχνικών
  • Ανάπτυξη εργαλείων αυτοματισμού γραφείου με χρήση Word, Excel, visio, acrobat κλπ
  • Ανάπτυξη και αξιοποίηση office 365 / sharepoint
  • Σύνταξη αναφορών και παραδοτέων με βάση πρότυπα και μορφοποίηση κειμένου
  • Δευτερογενής έρευνα και αναζήτηση πληροφοριών στο διαδίκτυο
  • Καταχωρήσεις και αναλύσεις δεδομένων και πληροφοριών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Εφαρμοσμένης πληροφορικής ή Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πανεπιστήμιο Μακεδονίας) / Μηχανολόγου Μηχανικού ή Χημικού Μηχανικού
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση εφαρμογών office (MS Word, MS Excel)
  • Ισχυρή θέληση για μάθηση και ανάπτυξη ικανοτήτων
  • Αξιοπιστία και υπευθυνότητα.

Παροχές

  • Ωράριο εργασίας: 9.00-17.00
  • Βασικός μισθός
  • Πλήρες πρόγραμμα εισαγωγικής εκπαίδευσης 2 εβδομάδων
  • Προοπτικές εξέλιξης