Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/9/2022

Υπάλληλος διαχείρισης Social Media

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΚΟΡΩΠΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Από εμπορική εταιρεία στον τομέα των φυτών με έδρα το Κορωπί, ζητείται άτομο για full time ή part time για κάλυψη θέσης στην διαχείριση και προώθηση πωλήσεων μέσω Social Media και ιστοσελίδας .

Τα βασικά καθήκοντα της θέσης είναι:

  • Διαχείριση των προϊόντων και των πληροφοριών τους
  • Επικαιροποίηση προϊόντων, φωτογραφιών και τιμών
  • Ενημέρωση ιστοσελίδας με νέα προϊόντα ή αφαίρεση προϊόντων
  • Κατηγοριοποίηση προϊόντων
  • Εξυπηρέτηση πελατών - Παραγγελιοληψία (τηλεφωνική και online)
  • Έλεγχος διαθεσιμότητας προϊόντων που προβάλλονται στο e-shop
  • Διαχείριση social media και άλλων marketing καναλιών
  • Εκτέλεση διαφόρων συναφών καθηκόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση προγραμμάτων των εφαρμογών Οffice
  • Ενεργή κάρτα ανεργίας ΟΑΕΔ - Ηλικία έως 29 ετών
  • Γνώσεις Internet και αντίληψη δομής ιστοσελίδων.
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Ικανότητα στη συγγραφή κειµένων και άρθρων.
  • Άριστη γνώση Η/Υ.
  • Γνώση πλατφόρμας eshop Joomla

Παροχές

  • Μηνιαίος μισθός
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη.
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αναπτυσσόμενο περιβάλλον