Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/10/2023

E- Shop Administrator

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ ΒΟΙΩΤΙΑΣ | ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ

Θέλετε να γίνετε μέλος σε μια από τις μεγαλύτερες και οικονομικά πιο υγιής ελληνική εταιρεία;

Η RAVEΝNA SA ηγέτιδα στον χώρο των πλακιδίων και του οικιακού εξοπλισμού αναζητά να προσλάβει βοηθό διαχείρισης για το ESHOP στα κεντρικά της εταιρεία στο Σχηματάρι.

Αρμοδιότητες:

Συντονισμός και έλεγχος των κάτωθι καθηκόντων:

  • Δημιουργία & ανανέωση περιεχομένου στο e-shop με νέα προϊόντα
  • Καθημερινή παρακολούθηση των social media της εταιρείας
  • Αναζήτηση και έλεγχος παραλαβής για ανανέωση διαθεσιμοτήτων
  • Reporting
  • Έλεγχο Digital Marketing Ενεργειών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώστη Η/Υ (MS Office)
  • Εμπειρία στην διαχείριση ιστοσελίδων και eshop καθώς και social media
  • Δημιουργική ικανότητα, υψηλή αισθητική, κέφι και φρέσκες ιδέες
  • Προσαρμοστικότητα σε δομημένο εργασιακό περιβάλλον
  • Χρήση Photoshop
  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών

Προαιρετικά προσόντα

  • Πτυχίο με κατεύθυνση marketing, διαφήμισης ή γραφιστικής
  • Χρήση Corel

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει στους υποψήφιους υπάλληλους της :

  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Μηνιαίο μισθό
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη

** Τύπος απασχόλησης: πλήρης (5ημερο - 40 ώρες εβδομαδιαίως)