Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/8/2021

Οδηγός Φορτηγού με άδεια χειριστή Γερανού

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας πολυεθνικής εταιρίας αναζητά Οδηγό Φορτηγού με δίπλωμα Γ’ κατηγορίας και άδεια χειριστή γερανού.

Τοποθεσία: Κόρινθος
Ωράριο: 8ωρη πενθήμερη εργασία Δευτέρα – Παρασκευή
Σύμβαση εργασίας: 1 έτος με δυνατότητα ανανέωσης

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

  • Οδική μεταφορά προϊόντων
  • Φόρτωση και εκφόρτωση με γερανό
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων Ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματικό Δίπλωμα Γ΄ κατηγορίας + ΠΕΙ
  • Άδεια Χειριστή Γερανού
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου
  • Απολυτήριο Λυκείου (Επιθυμητό)

Παροχές

  • Μεικτός μηνιαίος μισθός: 1400€-1500€
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση σε θέματα ασφάλειας