Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/11/2022

Χειριστής Μηχανής Παραγωγής (Στενή Ευβοίας)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΣΤΕΝΗ | ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας ελληνικής εταιρείας εμφιάλωσης νερού, δυναμικό υποψήφιο που θα στελεχώσει την θέση του Χειριστή Μηχανής Παραγωγής.

Ημέρες Απασχόλησης : 5νθήμερη Εργασία, Δευτέρα έως Παρασκευή
Ωράριο Απασχόλησης: 8ωρη απασχόληση με κυλιόμενο πρόγραμμα, 06:00-14:00, 14:00-22:00 και 22:00-06:00
Τόπος Απασχόλησης: Στενή Ευβοίας, παρέχεται εταιρικό πούλμαν από Χαλκίδα

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:
  • Χειρισμός, επίβλεψη, αλλαγές και ρύθμιση των μηχανών παραγωγής
  • Βελτιστοποίηση της παραγωγικής διαδικασίας μέσα από διαρκείς βελτιώσεις της απόδοσης των μηχανών παραγωγής
  • Διατήρηση των διαδικασιών ασφάλειας και ποιότητας του εργοστασίου
  • Υποστήριξη και επίλυση τεχνικών προβλημάτων
  • Επικοινωνία και συνεργασία με τα τμήματα παραγωγής/αποστολών

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ με κατεύθυνση Μηχανολόγου/Ηλεκτρολόγου μηχανικού
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε βιομηχανική μονάδα (επιθυμητή)
  • Επιθυμητή γνώση αγγλικών
  • Ευελιξία εργασίας σε βάρδιες
  • Ευχέρεια στην χρήση προγραμμάτων ERP, MS Office (Word, Excel)
  • Ταχύτητα, αντίληψη και οξυδέρκεια
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Ομαδικότητα και συνεργασία

Παροχές

Απολαβές / Παροχές:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών & σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Δυνατότητα μετακίνησης με το εταιρικό πούλμαν της εταιρείας
  • Δυνατότητες εξέλιξης σε ένα οργανωμένο περιβάλλον εργασίας