Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/03/2024

Barista

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη Κύπρος

Εκ μέρους πελάτη μας, ενός εκ των μεγαλύτερων ομίλων εστίασης και ξενοδοχείων στη Κύπρο, πρωτοπόρο σε θέματα ανθρώπινου δυναμικού και ευκαιριών καριέρας, αναζητούμε να προσλάβουμε Barista για ετήσια απασχόληση.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ειλικρίνεια, αξιοπιστία και προθυμία
  • Φιλική και ευδιάθετη προσωπικότητα
  • Προηγούμενη αντίστοιχη εμπειρία
Καθήκοντα και αρμοδιότητες
  • Καλωσόρισμα των επισκεπτών με χαμόγελο και φιλική διάθεση
  • Εξυπηρέτηση πελατών, λήψη παραγγελιών από τους πελάτες στο μπαρ
  • Παραγωγή καφέ, αλκοολούχων και μη αλκοολούχων ποτών σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρείας

Παροχές

  • 13ος μισθός
  • Φαγητό εν ώρα εργασίας
  • Bonus πρόσληψης
  • Διαμονή
  • Πληρωμένη άδεια
  • Ευέλικτα ωράρια
  • Εκπτώσεις στα εστιατόρια του ομίλου
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης
  • Ευκαιρίες για συμμετοχή σε εκπαιδευτικά σεμινάρια
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας και σεβασμός στην προσωπικότητα και το χαρακτήρα κάθε εργαζόμενου
Τέλος το γραφείο μας Dart Recruitment θα είναι δίπλα στον επιλεχθέντα υποψήφιο-ία καθ΄ όλη την διάρκεια της εργασίας παρέχοντας υποστήριξη σε θέματα καριέρας.