Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/10/2022

Assistant Food & Beverage Manager στην Σκιάθο

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΚΙΑΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ο Όμιλος Ξενοδοχείων Philian Hotels & Resorts αναζητάει Assistant Food & Beverage Manager για το ξενοδοχείο του στη Σκιάθο για το καλοκαίρι του 2023.

Αρμοδιότητες :
  • Ανάπτυξη σχέσεων με πελάτες
  • Παρακολούθηση κανονισμών υγιεινής και ασφάλειας τροφίμων
  • Προμήθειες τροφίμων και ποτών
  • Είναι υπεύθυνος για την σωστή λειτουργία των επισιτιστικών τμημάτων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώσεις εστιατοριακής τέχνης και bar
  • Oργανωτικές δεξιότητες
  • Δυνατότητα ανάθεσης καθηκόντων
  • Ηγετικές ικανότητες
  • Νοοτροπία προσανατολισμένη στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Ικανότητα επικοινωνίας με όλα τα επίπεδα του προσωπικού
  • Προϋπηρεσία 3-4 χρόνια σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχεία 4* & 5*
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης
  • Κάτοχος αυτοκινήτου

Παροχές

Παρέχονται:
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με πλήρης Ασφάλιση
• Παροχή διαμονής και διατροφής.
• Προοπτικές και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης για μόνιμη απασχόληση στην Θεσσαλονίκη
• Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
• Εκπαίδευση