Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/05/2021

Τεχνικός συστημάτων ασφάλειας - Εγκαταστάτης (κάτοχος διπλώματος δικύκλου Α1)

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία SoMoN με έδρα στη Θεσσαλονίκη ζητά να προσλάβει Τεχνικό συστημάτων ασφάλειας.

Αρμοδιότητες
  • Εξωτερικές εργασίες – Επισκευή Βλαβών (μόνο εντός πόλης)
  • Απασχόληση εντός και εκτός του καταστήματος - Εξυπηρέτηση πελατών
  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο γνωστικού αντικειμένου ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Εργασιακή εμπειρία στην τεχνική υποστήριξη
  • Καλή γνώση hardware, λειτουργικών συστημάτων, εμπορικών εφαρμογών & δικτύων
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα δικύκλου Α1 (*απαραίτητη προϋπόθεση)
  • Οργανωτικότητα, μεταδοτικότητα, επαγγελματισμός
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (Αναβάθμιση & Επισκευή Βλαβών Υλικού, Εγκατάσταση Λογισμικού Microsoft Windows & Linux και παραμετροποίηση.)
  • Εγκατάσταση συστημάτων Ασφαλείας και Δικτύων και λειτουργιών Microsoft Windows Server
  • Εργασιακή εμπειρία σε συστήματα ασφαλείας (Επιθυμητή)
  • Προγραμματισμός και Παραμετροποίηση Ταμειακών Μηχανών & Φορολογικών Μηχανισμών. (Επιθυμητή)
  • Γνώση Προγραμματισμού και Παραμετροποίησης Τηλεφωνικών Κέντρων Siemens (Επιθυμητή)
  • Γνώση Δημιουργίας Ιστοσελίδων μέσω CMS (WordPress, Prestashop & Joomla) (Επιθυμητή)
  • Παραμετροποίηση Ιστοσελίδων μέσω PHP, JavaScript, HTML & CSS.(Επιθυμητή)

Παροχές

  • Μέσο μετακίνησης
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο
  • Μισθός & ασφάλιση
  • Bonus παραγωγικότητας
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης
  • Συνεχής Εκμάθηση