Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/02/2023

Υπάλληλος Αποθήκης & Διανομής

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΟΡΩΠΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία στο Κορωπί αναζητά νέο με δίπλωμα οδήγησης Β' κατηγορίας τουλάχιστον, για την προετοιμασία παραγγελιών και την διανομή εντός Αθήνας με μικρό κλειστό βαν.

Αρμοδιότητες

  • Προετοιμασία και συσκευασία παραγγελιών προς διανομή
  • Διανομή παραγγελιών λιανικής εντός λεκανοπεδίου
  • Εάν χρειαστεί βοήθεια τακτοποίησης εντός αποθήκης (π.χ. αναδιατάξεις ραφιών)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα οδήγησης Β' κατηγορίας ή μεγαλύτερο
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Ευγένεια, συνέπεια, ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Μισθός αναλόγως προϋπηρεσίας και προσόντων. Επιπρόσθετη παροχή διατακτικών σίτισης.
  • Πλήρης ασφάλιση και δυνατότητα εξτρά αναλόγως παραγωγικότητας.
  • Ευχάριστο και καθαρό περιβάλλον εργασίας με ωράριο καθημερινές 08:00 - 16:00.