Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/4/2021

Υπάλληλος γραφείου / διαχείρισης παραγγελιών e-shop

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΜΑΡΤΙΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία PARADISE CHICK, που εδρεύει στην Θεσσαλονίκη αναζητά Υπάλληλο γραφείου και διαχείρισης παραγγελιών e-shop.

Θέση εργασίας καθημερινής 6ώρης απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Λήψη, διαχείριση, προετοιμασία και συσκευασία παραγγελιών
  • Γραπτή και τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών στην Ελληνική και Αγγλική
  • Διαχείριση e-shop, δημιουργία & ανανέωση προϊόντων, διόρθωση ποσοτήτων σε woo commerce
  • Οργάνωση αποθήκης & τοποθέτηση εμπορευμάτων
  • Επικοινωνία με το τεχνικό τμήμα για απαραίτητες διορθώσεις στο e-shop

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αριστη γνώση χειρισμού H/Y
  • Πολύ Καλή γνώση Microsoft Office (Word, Excel)
  • Αριστη Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εξυπηρέτησης πελατών ή λιανικών πωλήσεων
  • Πτυχίο marketing/management θα συνεκτιμηθεί
  • Εμπειρία στη διαχείριση e-shop
  • Υπευθυνότητα, ομαδικότητα, οργανωτικότητα
  • Ανεση στον προφορικό & γραπτό λόγο
  • Ορεξη και διάθεση για ανέλιξη

Παροχές

  • Καθημερινή (Δευτέρα με Παρασκευή) 6ώρη απασχόληση
  • Βασικός Μισθός

Παρακαλώ αποστείλατε βιογραφικό αυστηρά μόνο όσοι έχουν προϋπηρεσία σε eshop, marketing και πωλήσεις!