Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/02/2021

Store Operations Assistant

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΣΠΑΤΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Store Operations Assistant για την αλυσίδα βιβλιοπωλείων Nakas Book House.

Κύριες Αρμοδιότητες:

• Συνεργασία με την Διεύθυνση καταστημάτων για τη διευθέτηση back-office projects
• Διασφάλιση ομαλής λειτουργίας καταστήματος, σε συνεργασία με την Διεύθυνση καταστημάτων
• Εφαρμογή & έλεγχος τήρησης των λειτουργικών διαδικασιών της Εταιρείας (σε επίπεδο καταστήματος)
• Ενεργή συμμετοχή στα ταμειακά θέματα και τα αποθέματα του καταστήματος
• Ευθύνη εργασιακών θεμάτων καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

• Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ ή ΤΕΙ
• Προϋπηρεσία 2-3 έτη στον κλάδο της λιανικής πώλησης
• Καλή γνώση Microsoft Office (excel σε πολύ καλό επίπεδο)
• Καλή γνώση μηχανογραφικού συστήματος ERP (ιδανικά Galaxy)
• Επιθυμητές βασικές γνώσεις Λογιστικής
• Εμπειρία στην διαχείριση αποθηκών και ταμείων καταστημάτων
• Υπευθυνότητα και συνέπεια, με έμφαση στην λεπτομέρεια
• Οργανωτικές ικανότητες
• Ευχέρεια ολοκλήρωσης στόχων σε δεσμευτικά χρονοδιαγράμματα

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει:

• Διαρκή εκπαίδευση
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
• Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμική αναπτυσσόμενη εταιρεία