Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/09/2022

Τεχνικός Υπολογιστών & Δικτύων (απαραίτητα Δίπλωμα δίκυκλου Α1)

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Εταιρεία Network Security με έδρα στη Θεσσαλονίκη, ζητά να προσλάβει Τεχνικό Υπολογιστών & Δικτύων απαραιτήτως με δίπλωμα δικύκλου (Α1).

Αρμοδιότητες
  •  Εξωτερικές εργασίες – Επισκευή Βλαβών (μόνο εντός πόλης)
  •  Απασχόληση εντός και εκτός του καταστήματος - Εξυπηρέτηση πελατών

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο γνωστικού αντικειμένου ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Εργασιακή εμπειρία στην τεχνική υποστήριξη
  • Καλή γνώση hardware, λειτουργικών συστημάτων, εμπορικών εφαρμογών & δικτύων
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα δικύκλου (Α1)
  • Οργανωτικότητα, μεταδοτικότητα, επαγγελματισμός
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (Αναβάθμιση & Επισκευή Βλαβών Υλικού, Εγκατάσταση Λογισμικού Microsoft Windows & Linux και παραμετροποίηση.)
  • Εγκατάσταση συστημάτων Ασφαλείας και Δικτύων και λειτουργιών Microsoft Windows Server
  • Εργασιακή εμπειρία σε συστήματα ασφαλείας (Επιθυμητή)
  • Προγραμματισμός και Παραμετροποίηση Ταμειακών Μηχανών & Φορολογικών Μηχανισμών. (Επιθυμητή)

Παροχές

  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.
  • Μισθός & ασφάλιση
  • Bonus παραγωγικότητας
  • Εταιρικό μηχανάκι και εταιρικό κινητό (στη διάθεσή τους 24/7)
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης
  • Συνεχής Εκμάθηση

Σημαντική σημείωση: Οι υποψήφιοι να διαθέτουν απαραιτήτως δίπλωμα δικύκλου (Α1).