Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/5/2020

Τεχνικός Υπολογιστών

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΤΑΎΡΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρία Cubitech A.E δραστηριοποιείται στον κλάδο των συστημάτων ασφαλείας και αναζητά να εντάξει στο δυναμικό της έναν Τεχνικό Υπολογιστών.

Αρμοδιότητες

  • Επισκευή και συναρμολόγηση υπολογιστών, καταγραφικών και συναφών συστημάτων
  • Απομακρυσμένη τεχνική εξυπηρέτηση παρέχοντας λύσεις σε θέματα βλαβών και εγκαταστάσεων
  • Εκτέλεση remote troubleshooting μέσω διαγνωστικών τεχνικών και διερευνητικών ερωτήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα και Δεξιότητες

  • Πτυχίο τεχνικής σχολής ( ΙΕΚ – ΤΕΙ ) σχετικού αντικειμένου