Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/2/2021

Στέλεχος Υποστήριξης Πωλήσεων (Β2Β Παροχή Υπηρεσιών)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΧΑΡΝΕΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Γερμανική πολυεθνική εταιρεία ΤΟΙ ΤΟΙ με έδρα στις Αχαρνές ζητά να καλύψει τη θέση Στέλεχος Υποστήριξης Πωλήσεων για τις κεντρικές της εγκαταστάσεις στην Αττική.

Ο/Η κατάλληλος/η υποψήφιος/α, νέα/ος έως 35 ετών θα πρέπει να διαθέτει ευχάριστη προσωπικότητα, ευχέρεια στον γραπτό και προφορικό λόγο, ταλέντο στην προφορική επικοινωνία και φιλοδοξία να εξελιχθεί επαγγελματικά.

Βασικές αρμοδιότητες:

• Παρακολούθηση και διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου.
• Ανάπτυξη αγοράς και πωλήσεων όλης της γκάμας υπηρεσιών της εταιρείας
• Προετοιμασία, παρουσίαση και υποστήριξη οικονομοτεχνικών προσφορών

Απαραίτητα Προσόντα

Θα εκτιμηθούν συμπληρωματικά τα κάτωθι:

• Eμπειρία πωλήσεων στον τομέα Παροχής Υπηρεσιών
• Γνώση Αγγλικών και χειρισμού Η/Υ, ειδικότερα; άριστη ευχέρεια στο M/S Office
• Προϋπηρεσία σε πωλήσεις στο Δημόσιο, εμπειρία διαχείρισης διαγωνισμών του Δημοσίου

Παρακαλώ όπως αποστείλετε αναλυτικό βιογραφικό σημείωμα με φωτογραφία. Θα ζητηθούν συστάσεις από προηγούμενους εργοδότες.