ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΤΡΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΜΥΚΟΝΟΣ ΒΟΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΧΑΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΘΑΣΟΣ ΚΑΒΑΛΑ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Υπεύθυνος Εξυπηρέτησης Πελατών

Κατηγορία: Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΚΕΝΤΡΟ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

H εταιρίας μας με ισχυρή παρουσία στον χώρο του Marketing, αναζητά υποψήφιο/α 20-28 ετών , για την στελέχωση του τμήματος Εξυπηρέτησης Πελατών.

Αρμοδιότητες - Καθήκοντα
  • Συμμετοχή και σχεδιασμό marketing campaign
  • Μεριμνά για την αποτελεσματική εξυπηρέτηση των πελατών & την παροχή υψηλής ποιότητας υπηρεσιών
  • Καθοδήγηση, παρακολούθηση και εκπαίδευση της ομάδας με σκοπό την επίτευξη των ατομικών και ομαδικών στόχων
  • Συντονισμός εκπαιδεύσεων νέων συνεργατών (εφόσον το επιθυμεί)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άμεση διαθεσιμότητα
  • Καινοτόμος με ισχυρές επικοινωνιακές δεξιότητες και άριστη ικανότητα διαχείρισης χρόνου.
  • Ευχέρεια Λόγου

Παροχές

Σας προετοιμάζουμε πλήρως, με ένα ολοκληρωμένο ατομικό business coaching από κορυφαία στελέχη του χώρου, ώστε να ανταπεξέλθετε στις προκλήσεις της θέσης και να ενσωματωθείτε στη φιλοσοφία της εταιρίας μας.

Ανταγωνιστικό σύστημα αμοιβών που περιλαμβάνει και bonus.

*Αποστολή των βιογραφικών μέχρι 30/4/21