Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/1/2021

Πωλητής / Πωλήτρια σε κατάστημα κινητής τηλεφωνίας

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Πωλητής / Πωλήτρια σε κατάστημα κινητής τηλεφωνίας στο Περιστέρι Αττικής.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Περιγραφή θέσης :

  • Πωλήσεις κινητής, σταθερής τηλεφωνίας και internet
  • Πωλήσεις προϊόντων τεχνολογίας
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη η προυπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (πωλήσεις κινητής & σταθερής τηλεφωνίας)
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη των στόχων του καταστήματος
  • Ενθουσιασμός και όρεξη για ομαδική δουλειά
  • Άριστη επικοινωνιακή και διαπραγματευτική ικανότητα
  • Θετική προσωπικότητα και ευελιξία
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες

Παροχές

  • Σταθερός Μισθός και bonus επίτευξης στόχων
  • Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης