Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/6/2023

Security Officers για το Κορωπί

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΚΟΡΩΠΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Ο όμιλος «Brink’s Hellas», η μεγαλύτερη εταιρεία Security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση παγκοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό ασφαλείας, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σε ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας.

Αυτή την περίοδο αναζητούμε

Security Officers για την περιοχή του Κορωπίου!

Τα καθήκοντα σου:
  • Η ασφαλής εκτέλεση των καθημερινών εργασιών που θα σου ανατεθούν σύμφωνα με τις συμβατικές υποχρεώσεις και τις διαδικασίες της εταιρίας
  • Συνεπής και επαγγελματική συμπεριφορά

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια εργασίας Security σε ισχύ
  • Δυνατότητα για πλήρη απασχόληση σε κυλιόμενες βάρδιες
  • Eκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)

Παροχές

Η εταιρεία σου παρέχει:
  • Μόνιμη απασχόληση στον ραγδαία εξελισσόμενο τομέα της ασφάλειας
  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενο εργασίας σου
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας
  • Δωρεάν πρόγραμμα ομαδικής ιδιωτικής Ασφάλισης

Κάνε ένα ασφαλές βήμα στην καριέρα σου

Έλα στη Brink’s!

Καταχώρησε τώρα το βιογραφικό σου

Πατώντας Αποστολή Βιογραφικού - κωδικός θέσης SEC

Τηλέφωνα επικοινωνίας 2110130604 έως 605 ή στο 2103484000