Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/10/2019

Γεωπόνος- Υπεύθυνος Διαχείρισης & Ανάπτυξης Πελατολογίου

Αγροτικά

Πόλη ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Manpower για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά Γεωπόνο -Υπεύθυνο Διαχείρισης & Ανάπτυξης Πελατολογίου, κατά προτίμηση από την περιοχή της Κρήτης.

Καθήκοντα θέσης:
  • Συμβουλευτική και τεχνική υποστήριξη παραγωγών και υπάρχοντος πελατολογίου
  • Ενημέρωση παραγωγών & πελατών για νέες ποικιλίες στην αγορά
  • Δοκιμές νέου γενετικού υλικού
  • Παρακολούθηση και έλεγχος αποτελεσμάτων
  • Συνεργασία και υποστήριξη του διανομέα
  • Οργάνωση field days
  • Συμμετοχή στην έρευνα και ανάπτυξη των προϊόντων
  • Διαχείριση CRM για την βελτίωση των υπηρεσιών διανομής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχιούχος Γεωπονικής Σχολής ή του Τμήματος Αγρονόμων Τοπογράφων Μηχανικών και Μηχανικών Γεωπληροφορικής από Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι
  • Ελάχιστη εμπειρία 3 ετών στον τομέα των γεωργικών προμηθειών
  • Καλή γνώση του αγροτικού τομέα
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Δυνατότητα ταξιδίων εντός και εκτός Ελλάδας
  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Προσανατολισμός σε στόχους και αποτελέσματα
  • Ικανότητα στην επικοινωνία και εμπορική αντίληψη
  • Διαπραγματευτικές ικανότητες

Παροχές

  • Συνεργασία με ιδιαίτερα καταρτισμένη ομάδα
  • Ποοοπτική επαγγελματικής εξέλιξης εντός της εταιρίας
  • Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη