Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/09/2022

Τεχνικός Ηλεκτρονικών Υπολογιστών - Σύμβουλος Πωλήσεων

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΠΕΡΑΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο της πληροφορικής επιθυμεί να προσλάβει Τεχνικό Ηλεκτρονικών Υπολογιστών - Σύμβουλο Πωλήσεων.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Έλεγχος καλής λειτουργίας και επισκευής Η/Υ
  • Συναρμολόγηση Η/Υ
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ενεργή κάρτα ανεργίας
  • Ηλικία από 18 έως 29 ετών (λόγω προγράμματος ΟΑΕΔ)
  • Πτυχίο ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ στον τομέα της πληροφορικής
  • Γνώσεις στο service H/Y
  • Γνώσεις σε λειτουργικά συστήματα (windows/linux/osx/android)
  • Γνώσεις δικτύων
  • Καλή γνώση microsoft office
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Συνέπεια, οργανωτικότητα και υπευθυνότητα

Παροχές

  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη τεχνικών δεξιοτήτων
  • Προοπτικές εξέλιξης μετά το πέρα του προγράμματος